Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

13.02.2017

Пані та панове!

Запрошуємо Вас до участі

у ІІІ Освітньому фестивалі АРСЕНАЛ ІДЕЙ

з 5 до 9 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі!

Про фестиваль

 

АРСЕНАЛ ІДЕЙ – це креативний комунікативний простір у Мистецькому Арсеналі, щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Куратори фестивалю завжди ставлять перед собою завдання досягти неможливого, тому за попередні два роки АРСЕНАЛ ІДЕЙ встиг об’єднати в одному просторі творчість дітей та дорослих, мистецтво, науку та інновації, найкращі освітні програми українських музеїв, реалізувати найрізноманітніші креативні спецпроекти.

АРСЕНАЛ ІДЕЙ 2017, продовжуючи традицію сміливого експериментаторства, виходить на якісно новий рівень виконання.

Цього разу головним фокусом фестивалю стануть 12 майстерень, присвячених різним видам творчої діяльності. Кожна майстерня матиме унікальний авторський дизайн від відомої архітектурної студіі, а насичений загадками і творчими завданнями квестовий маршрут об’єднуватиме майстерні в єдине ціле.

Тематичні напрямки фестивалю

Програму фестивалю буде представлено у новому форматі – тематичних інтерактивних майстерень, кожна з яких запропонує ряд активностей, об’єднаних загальним сценарієм та ідеєю.

У єдиному просторі буде представлено 12 майстерень:

 1. Майстерня літератури
 2. Майстерня історії 
 3. Художня майстерня 
 4. Майстерня театру
 5. Майстерня журналістики  
 6. Майстерня кіно та анімації  
 7. Кулінарна майстерня  
 8. Майстерня іграшки 
 9. Етно майстерня
 10. Майстерня науки
 11. Майстерня архітектури та дизайну  
 12. Майстерня музики  

Майстерня Літератури 3.Майстерня Історії 2.Художня Майстерня 4.Майстерня Театру 5. Майстерня Журналістики 6. Майстерня Кіно та Анімації 7. Кулінарна Майстерня 8. Майстерня Іграшки 9. Етно Майстерня 10. Майстерня Науки 11. Майстерня Архітектури та Дизайну 12 Майстерня Музики

 

Окрім того, фестиваль представить:

-          надзвичайно цікаві інтерактивні мистецькі спецпроекти,

-          активності постійнодіючого освітнього проекту Арсенал Ідей,

-          ярмарок розвиваючих ігор

-          багато сюрпризів.

 

У рамках фестивалю відбудеться

ІІ ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ . Коли дорослі і діти говорять на рівних

ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ стане відкритим простором, де -  

- діти стають безпосередніми учасниками заходу, а їх думки важливою основою для подальшого обговорення проблематики у фаховому середовищі,

- діти висловлюють свої думки та ідеї, а дорослі мають можливість почути їх та допомогти втілити у реальність заради нового майбутнього.

Учасники форуму об’єднуються задля того, щоб поставити у центр спілкування дітей, та спільно працювати над системою, яка матиме унікальний підхід до кожної дитини та дозволить отримувати задоволення від навчання.

Форум дозволить почути думки, з’ясувати інтелектуальні та емоційні потреби дітей,  разом з ними та представниками експертного середовища обговорити нові можливості, які існують у шкільній та позашкільній освітній системах, та можуть використовуватися вже сьогодні.

Також одним із завдань форуму є формування та подальше втілення спільно зі школами, освітнім та культурним сектором інноваційних проектів, що сприятимуть наближенню дітей до культурного простору, підвищенню інтересу до мистецтва та музейної сфери.

Соціальна складова

Фестиваль АРСЕНАЛ ІДЕЙ є соціально орієнтованим проектом.

Ідея фестивалю

Інноваційні підходи до вирішення глобальних проблем починаються з інноваційної освіти дітей, адже освіта є основою гармонійного світосприйняття та розвитку особистості.

Фестиваль АРСЕНАЛ ІДЕЙ покликаний об’єднати та продемонструвати найбільш ефективні й прогресивні напрацювання в освітній сфері, широку палітру інноваційних підходів до позашкільної освіти в Україні. Разом з тим, – сфокусувати презентації цих напрацювань на тематиці творення, миру та гармонії, шляхах та перспективах, що ведуть до змінення нашого життя та вдосконалення навколишнього світу.

Наша країна зазнає потужних змін, формуються нові цінності і усвідомлення того, що майбутнє – у руках дітей, і саме діти та молодь є рушійною силою, спроможною на якісні зміни.

Проведення освітнього фестивалю сьогодні є особливо своєчасним, зважаючи на те, що музейна сфера в Україні потребує активних змін, впровадження інноваційних дитячих освітніх програм тільки отримує свій розвиток, а питання розвитку альтернативної освіти є надзвичайно актуальними на державному рівні.

Важливо і те, що фестиваль відбудеться у Мистецькому Арсеналі, адже сьогодні музеї стають джерелом отримання корисної та цікавої інформації, а діти та молодь – активними учасниками музейного простору. Відвідання музею стає для дітей природньою формою дозвілля, цікавою пригодою, яка дозволяє отримати корисні знання, естетичне задоволення, розвивати творчі здібності, креативність, розширювати світогляд.

Мета фестивалю – відкрити нові можливості для розвитку молодої генерації українців, наповнити життя дітей позитивними емоціями пізнання та натхнення, радості творчості та отримання нових вражень.

Фестиваль АРСЕНАЛ ІДЕЙ, зосереджуючи на одній території велику кількість цікавих, різноманітних за формою і змістом активностей, дозволить продемонструвати ефективність використання нових форм позашкільного навчання дітей та зацікавить не лише широку аудиторію відвідувачів, але і професійну спільноту – фахівців сучасних освітніх центрів, інституцій, громадських ініціатив, що спрямовують свою діяльність на розвиток позашкільної освіти в Україні.

В основі фестивалю – ідеї інноваційного освітнього ПРОЕКТУ для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ в Мистецькому Арсеналі, який вже третій рік поспіль ставить своїм завданням створення простору для стимулювання активного світосприйняття та креативного мислення, творчих та наукових пошуків, досліджень, генерування ідей, всебічного розвитку дітей та підлітків

Унікальні можливості фестивалю

Широкі можливості міждисциплінарного діалогу та спілкування

Очікувані результати

 

Шановні друзі!

Для того, щоб стати учасником фестивалю, необхідно –

ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ

А ми забезпечимо

Організатори проекту

Стратегічні партнери

 

Керівник фестивалю 

 Куратори фестивалю

 Куратори напрямків фестивалю

+ (38) 067 446 74 49

+ (38) 099 045 86 06

+ (38) 063 420 50 68

Куратор Форуму

+ (38) 067 767 73 06

 

ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ

Заявки надсилати за ел.поштою:  arsenal.idei@gmail.com